check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px

Kredītu apvienošana līdz 6000 €

Samazini savu ikmēneša maksājumu un ietaupi procentu maksājumos! Apvieno neierobežotu skaitu kredītu ar 0% komisijas maksu.

Kredīta summa

500

6000

Atmaksas termiņš

mēn.

6 mēneši

60 mēneši

Ikmēneša maksājums

0
Saņemt 2400

Esi mūsu klients? Apskati savu piedāvājumu profilā. Ienākt

Aprēķinam ir informatīva nozīme.

 

 

Kā pieteikties kredītu apvienošanai?

Ātri un vienkārši pieteikties aizdevumam vari no sava viedtālruņa, platšetdatora vai datora.

Pirmais solis

Izvēlies summu

Izvēlies savu aizdevuma summu un ikmēneša maksājumu. Mēs izveidosim Tev personalizētu aizdevuma atmaksas grafiku.

Otrais solis

Aizpildi pieteikumu

Lai izvērtētu Tavu pieteikumu, mums būs nepieciešams veikt Tavu identifkāciju un ienākumu pārbaudi.

Trešais solis

Saņem naudu

Līdz ko aizdevums būs apstiprināts, mēs Tevi par to informēsim un naudu, izmantojot ātro pārskaitījumu, saņemsi jau dažu minūšu laikā.

Kāpēc izvēlēties Moneza?

Fiksēta kredīta procentu likme, vienādi ikmēneša maksājumi visu kredīta atmaksas laiku, pieejams klientu atbalsta serviss un godīga attieksme. Šie ir tikai daži iemesli, kāpēc klienti izvēlas tieši mūs.

710 100

klienti 5 valstīs

4.52/5

klienti ir apmierināti ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem

Tev vajadzīgā aizdevuma summa

Izvēlies sev nepieciešamo aizdevuma summu līdz 6000 €, kas ļaus Tev īstenot sen plānotu ieceri vai saglabāt stabilitāti negaidītās situācijās.

Pielāgots ikmēneša maksājums

Izvēlies savu ikmēneša maksājumu un mēs izveidosim Tev personalizētu aizdevuma atmaksas grafiku.

Ātra un vienkārša pieteikšanās

Vienkārša pieteikuma forma, kas ļaus Tev pieteikties aizdevumam mazāk nekā 15 minūtēs.

Kristaps, Jēkabpils

“Man steidzami bija vajadzīga nauda, jo pietrūka remontam. Šis bija ļoti labs piedāvājums un ļoti ātri viss tika nokārtots. Super! Varu bez problēmām turpināt iesākto remontu dzīvoklī! Paldies!”

Aiva, Rīga

“Man bija radušās īslaicīgas problēmas ar aizdevuma atmaksu, taču priecājos, ka nenobijos sazināties ar Moneza darbinieku un kopīgiem spēkiem atradām risinājumu.”

Annija, Jelgava

“Līdz šim nācies izmantot pakalpojumu vairākas reizes un vienmēr ar tiem esmu bijusi apmierināta. Arī darbinieki ir atsaucīgi un pretimnākoši, ir gatavi palīdzēt atrisināt problēmu, ja tāda radusies”.

Moneza pakalpojumi

Mēs sniedzam papildus pakalpojumus klientu ērtībām. Cenrādis

Maksājuma pārlikšana

Kad vajadzīgs, pagarini maksājuma termiņu, lai plānotu savas finanses

Ātrs aizdevuma pārskaitījums uz klienta kontu

Naudas pārskaitījums tiek veikts tiklīdz tiek piešķirts aizdevums

Klienta profils ērtai aizdevuma izmantošanai

Pārraugi savu maksājuma grafiku un profila informāciju vienuviet

Ir jautājumi par kredītu apvienošanu?

 

1. Kas ir kredītu apvienošana?

Kredītu apvienošana ir pakalpojums, kas ļauj vairākus un nelielus aizdevumus, piemēram, patēriņa un ātros kredītus, apvienot vienā, tādējādi pagarinot kredīta atmaksas termiņu un ievērojami atvieglojot kredīta atmaksu kopumā.

2. Kādos gadījumos kredītu apvienošana var noderēt?

Pirmkārt, ja Tev ir kredīti dažādos uzņēmumos un katru mēnesi par tiem veic atsevišķus maksājumus. Apvienojot visus aizdevumus vienā, ne tikai maksājumu veikšana kļūst ērtāka, bet Tu arī ietaupi naudu, iegūstot labākus atmaksas nosacījumus un zemāku procentu likmi. Otrkārt, ja Tu vēlies kredītu atmaksāt ar mazākiem iekmēneša maksājumiem. Treškārt, Tev būs iespēja veikt lielākus ikmēneša maksājumus, tādā veidā atmaksājot aizdevumu pirms līgumā noteiktā termiņa.

3. Kas jāņem vērā, apsverot refinansēšanu jeb kredītu apvienošanu?

Pirmkārt, rūpīgi jāizlasa sava pašreizējā aizdevuma noteikumi un jānoskaidro vai par kredīta pirmstermiņa atmaksu netiek piemērota soda nauda. Otrkārt, jāsaprot, kādas ir refinansēšanas izmaksas, jo šis nav bezmaksas pakalpojums. Treškārt, jāsalīdzina esošā un jaunā aizdevuma izmaksas un nosacījumi visā tā atmaksas garumā.

4. Kādi ir kredītu apvienošanas saņemšanas nosacījumi?

Lai izskatītu Tavu pieteikumu un mēs pieņemtu pozitīvu lēmumu, ir nozīmīgi vairāki aspekti. Tiek vērtēti Tavi pašreizējie ienākumi un izdevumi, esošās kredītsaistības, aizdevuma maksāšanas disciplīna, kā arī kredītvēsture.

5. Cik kredītus es varu apvienot?

Moneza kredītu apvienošanas ietvaros vari apvienot neierobežotu kredītu skaitu.

6. Cik lielas kredītsaistības un uz kādu laika periodu es varu refinansēt?

Tu vari pieteikties kredītu apvienošanai no 500 € līdz 6 000 € ar atmaksas periodu no 6 mēnešiem līdz 5 gadiem.

7. Cik ātri tiek izskatīts kredītu apvienošanas pieteikums?

Lai izveidotu tieši priekš Tevis kredītu apvienošanas piedāvājumu, ir nepieciešams iesniegt ne tikai pieteikumu, bet arī jāsagatavo apliecinājumi par esošo kredītsaistību apmēru, piemēram, fotogrāfija no klienta profilu vai e-pasts no kreditora. Pēc apliecinājumu saņemšanas, aptuveni vienas darba dienas ietvaros mēs varēsim apstiprināt Tavu pieteikumu. Ļoti retos gadījumos pieteikuma izvērtēšana var ilgt vairāk kā vienu darba dienu.

8.Kā notiek kredīta atmaksas process?

Moneza atmaksā visus Tavus esošos kredītus vairākās kredītiestādēs. Atbilstoši kredītu refinansēšanas piedāvājumam, Tev tiek individuāli izstrādāts jaunā kredīta jeb kredītu apvienošanas atmaksas grafiks un noteikts ikmēneša maksājums. Turpmāk Tu maksāsi tikai vienu ilgtermiņa aizdevumu, nesatraucoties par daudzo kredītu pagarināšanu vai nokavējuma procentiem, kādi būtu bijuši, ja kavētu savlaicīgu kredītu samaksu.

9. Kādi ir kredīta saņemšanas nosacījumi?

Lai saņemtu Moneza kredītu apvienošanu, Tev ir jābūt Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Tev ir jābūt oficiāliem ienākumiem un pozitīvai kredītvēsturei. Tavai pastāvīgajai dzīvesvietai ir jābūt Latvijā, kā arī Tev ir nepieciešams aktīvs konts vismaz vienā no Latvijas bankām.

Realizē savas ieceres jau tagad!

Piesakies Moneza aizdevumam un saņem īpaši Tev personalizētu piedāvājumu.

Pieteikties

Turpinot lietot šo lapu, Tu apstiprini, ka esi iepazinies un piekrīti sīkdatņu lietošanas politikai