Blogs

Ar ko atšķiras kredītlīnija no patēriņa kredīta?

Sveiciens pavasarī! Pavasarim piestāv saulainas un jaunas ziņas. Moneza grib iepriecināt savus esošos un topošos klientus ar jaunu piedāvājumu – kredītlīniju. Šajā rakstā uzzini, kas ir kredītlīnija, ar ko tā atšķiras no patēriņa kredīta un kādos gadījumos izdevīgāk ir izvēlēties kredītlīniju.

18/03/2021

Mazbudžeta remonts un labiekārtošana – kā neiztērēt pārāk daudz?

Šobrīd mēs ikdienu un brīvdienas pārsvarā pavadām mājās. Līdz ar to ir tikai loģiski, ka rodas vēlme un vajadzība uzlabot vidi un telpas, kurās tik daudz atrodamies. Viesistabā vajag ierīkot darba zonu? Tavs pusaudzis vairs nav priecīgs par lācīšu tapetēm guļamistabā? Virtuves griesti raud no pelēcības?

Ja rocība nav pārāk liela, reizēm mēs remontam atmetam ar roku un samierināmies. Uzzini, kā ar maziem finanšu līdzekļiem uzlabot un atsvaidzināt savu mājokli!

23/02/2021

Brīdinājums par krāpniecisku mājas lapu!

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) brīdina par piedāvātajiem pakalpojumiem tīmekļvietnē https://www.moneza-bk.net/. FKTK norāda, ka “moneza-bk” nav tiesību nodarboties ar licencētu finanšu pakalpojumu, tajā skaitā maksājumu pakalpojumu (kontu atvēršana, maksājumu veikšanu u.c.), sniegšanu Latvijā.

Ar brīdinājuma tekstu iespējams iepazīties šeit: https://www.fktk.lv/klientu-aizsardziba/fktk-bridina-par-moneza-bkpiedavatajiem-pakalpojumiem/

18/02/2021
check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px