Blogs

Citi raksti

#DarbsNoMājām: noderīgi ieteikumi

Biroju darbiniekiem vārdu salikums “darbs no mājām” nereti šķiet kā medusmaize. Var ilgāk gulēt, nekur nav jābrauc, un esi pats sev noteicējs. Tomēr, ja darbam no mājām nebūsi atbilstoši sagatavojies, šī ekstra ātri vien var pārvērsties par ļaunāko murgu. Šajā rakstā stāstīsim par to, kā, strādājot no mājām, saglabāt efektivitāti, nepazaudēt veselo saprātu un nesabojāt attiecības ar mājiniekiem.

24/03/2020

#PALIECMĀJĀS! un pārskati savus ikdienas paradumus

Diemžēl līdz ar pirmo pavasara mēnesi Latviju un visu pasauli ir skāris nepatīkams pārsteigums – koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19. Valstis, tai skaitā Latvija, ievieš arvien plašākus drošības pasākumus, lai samazinātu Covid-19 izplatību.

Valdības pārstāvji cilvēkus aicina neuzturēties sabiedriskās vietās, lai pasargātu sevi un citus. Ja vēlamies pēc iespējas ātrāk atgriezties vecajās sliedēs, visi ieteikumi ir jāņem vērā.

Situācija var šķist nomācoša, bet nevajag ļauties panikai un nolemtībai. Pozitīvas ikdienas atslēga slēpjas spējā pielāgoties. Nenokar degunu un izlasi ieteikumus, kas palīdzēs atvieglot Tavu ikdienu Covid-19 radītajos apstākļos!

16/03/2020

Kādiem mērķiem izvēlēties patēriņa kredītu?

Īstermiņa aizdevums, hipotekārais kredīts, studiju kredīts, studējošā kredīts un citi – aizdevuma veidu ir diezgan daudz, un katrs no tiem ir radīts noteiktam mērķim. Ja dzīvē pienāk brīdis, kad bez ārēja finanšu spilventiņa neiztikt, ir labi zināt, kuru kredītu izvēlēties attiecīgajā situācijā. Daži aizdevuma veidi šķiet visnotaļ pašsaprotami, taču patēriņa kredīts mēdz izklausīties noslēpumains. Kam domāts patēriņa kredīts un kad izvēlēties ko citu, stāstīsim šajā rakstā.

27/02/2020