check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px

Ziemassvētki būs arī šogad!

Sveiciens gada omulīgākajā un ģimeniskākajā laikā! Neļauj, lai sniega trūkums un valstī izsludinātie drošības pasākumi aizdzen Tavu svētku sajūtu. Ziemassvētki jau ir tepat aiz stūra! Un ir pēdējais laiks sākt tiem gatavoties! Šogad svinēsim neierastos apstākļos, tāpēc, lūk, noderīgi ieteikumi no Moneza! Lai Tavi svētki mirdz!

11/12/2020

Rotā māju Ziemassvētku noskaņās

Tāpat kā svētku apģērbs, arī sakopta un izrotāta māja rada harmonisku un īpašu svētku noskaņu. Skujkoku zari, izrotāta Ziemassvētku eglīte, gaismas virtenes, sveces – klasiski Ziemassvētku dekori, kas mājās vienmēr ienes siltumu un mieru.

Tā kā šobrīd jāizvairās no tirdzniecības vietu apmeklēšanas, Moneza iesaka izvēlēties Ziemassvētku eglīti internetā. Šādu pakalpojumu nodrošina vairāki uzņēmumi. Tas nudien ir ērti –nevajadzēs lauzīt galvu par eglītes nogādāšanu mājās. Ieskaties!

“Egļu piegāde” piedāvā Ziemassvētku eglīti izvēlēties internetā un arī klātienē kādā no četrām tirdzniecības vietām. Gan interneta veikalā, gan tirdzniecības vietā iegādāto eglīti uzņēmums var piegādāt uz mājām. Turklāt kurjers Tev palīdzēs to uzstādīt! Arī “Egļu piegāde” piedāvā eglītes izvešanu pēc svētkiem. Egļu cenas – sākot no 20 EUR.

“Silver Tree” piedāvā eglītes cenu amplitūdā no 35 EUR līdz 50 EUR. Labākais ir tas, ka pēc svētkiem Tev nebūs jāprāto, kā no eglītes atbrīvoties. “Silver Tree” atbrauks tai pakaļ un nodos otrreizējai pārstrādei. Turklāt Rīgā gan eglītes piegāde, gan izvešana ir bez maksas!

 

Sarūpē Ziemassvētku dāvanas ar interneta palīdzību

Ir pēdējais laiks sarūpēt Ziemassvētku dāvanas! Šobrīd ir ļoti plašas iespējas ietaupīt laiku, izvairīties no svētku steigas un, galvenais, sargāt savu veselību. Moneza aicina būt atbildīgiem un iegādāties dāvanas internetā.

 Lūk, dažas idejas oriģinālām Ziemassvētku dāvanām, kas sasildīs ne tikai Tavu tuvinieku sirdis, bet arī latviešu uzņēmumus!

Tā ir pašregulējoša biosfēra stikla traukos. Vairs nevajag “zaļos pirkstiņus”, lai mājās mūs priecētu zaļi un veselīgi augi! Ieskaties viņu mājas lapā – bauda acīm un sirdij! Tavi tuvie noteikti būs sajūsmā par tādu dāvanu.

Skaisti un izsmalcināti ādas izstrādājumi. Pieejamas personalizējamas grāmatzīmes, foto albumi, piezīmju grāmatiņas un daudz kā cita. Tās ir lietas, ko saglabāt nākamajām paaudzēm.

Sirsnīgas dāvanas mazākajiem. Šķiet, ka ikviena Latvijas mamma un tētis zina, kas ir Tuta un viņas lapsa. Tu nekādā gadījumā nenošausi greizi, ja izvēlēsies dāvanu no Tutas kolekcijas. Aplūko viņu interneta veikalu – ir vairāki ļoti jauki jaunumi!

Pārsteidz ne tikai mīļos, ar kuriem dzīvo kopā. Neaizmirsti par saviem tuvajiem, ar kuriem svētkus šogad nevarēsi nosvinēt. Izmanto piegādes iespējas visā Latvijā!

Uzbur skaistus Ziemassvētkus šaurā lokā

Svētki nekur nav aizbēguši! Ir jāpieņem, ka šogad tie būs citādi, bet ne jau sliktāki. Mēs katrs svinēsim savas mājsaimniecības lokā, bet tik un tā ir jāsapucējas, jāatskaņo Ziemassvētku mūzika, kopīgi jāizsaiņo dāvanas un jāsēžas pie svētku galda.

Piezvani saviem vecākiem, vecvecākiem, draugiem. Atgādini, ka esi tepat līdzās, un samīļo ar vārdiem.

 

Nenoliedzami – Ziemassvētki ir arī tēriņu laiks. Ja Tavas svētku vēlmes sanākušas lielākas par pašreizējām iespējām, atceries, ka Moneza Tev vienmēr ir blakus! Mēs piedāvājam īstermiņa aizdevumu līdz pat 1950 EUR, lai Tu varētu iepriecināt gan sevi, gan savus mīļos šajā īpašajā svētku laikā.

Moneza novēl Tev un Tavai ģimenei mirdzošus un ģimeniskus Ziemassvētkus!