check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px

Svini Latvijas dzimšanas dienu ģimenes lokā

Sveicam Latvijas dzimšanas dienas nedēļā! Lai gan šogad masu pasākumi izpaliek, nekādā gadījumā neaizmirsti par savu piederību Latvijai. Svinēsim ģimenes lokā ar mazu vērienu un lielām domām par mūsu Latviju! Moneza Tev ir sarūpējusi idejas, kas palīdzēs radīt īpašu svētku sajūtu mājās.

16/11/2020

Izrotā māju

18. novembris nav parasta brīvdiena. Tā ir Latvijas dzimšanas diena, un tā ir jāgodā jebkuros apstākļos. Neļaujies skumjām par nenotikušiem gājieniem, parādēm un salūtu. Tā vietā radi savus svētkus Latvijai. Sakop savas mājas! Kārtošanas un tīrīšanas process palīdzēs sakārtot domas un noskaņoties lielajai dienai. 18. novembrī iededz sveces, rotā māju ar sarkanbaltsarkaniem ziediem, uzklāj skaistu galdautu – ļaujies sajūtām un pārvērt savu mājokli par svētku epicentru.

Sarūpē svētku mielastu

Nesamierinies ar parastu maltīti šajā īpašajā dienā. Kad galdauts ir uzklāts, laiks kārtot šķīvjus un celt galdā svētku mielastu! Sapulcini savu ģimeni pie svētku galda, svinīgi noklausieties valsts himnu un nesteidzīgi baudiet gardu un īpašu maltīti. To vari sarūpēt pats vai, ja vairāk laika vēlies veltīt ģimenei, pasūti ēdienu no Tavas iecienītās kafejnīcas. Tādējādi Tu arī atbalstīsi vietējos uzņēmumus šajā izaicinošajā laikā.

Stiprini savu piederību Latvijai

Kad svētku mielasts notiesāts, neieslīgsti brīvdienu rutīnā. Kā jau teicām – šī diena ir īpaša! Un tādai tai jābūt līdz pat vakaram. Pasēdiet ģimenes lokā ilgāk nekā ikdienā ierasts. Klausieties patriotisku latviešu mūziku, stāstiet bērniem par 18. novembri, kopīgi noskatieties kādu latviešu filmu.

Ideja! Sarīko viktorīnu par Latviju. Izdomā vairākus jautājumus, kas saistīti ar Latvijas vēsturi, mākslu, dabu, sportistiem utt. Uzdod šos jautājumus saviem ģimenes locekļiem, un beigās noskaidrojiet, kurš ir zinošākais. Uzvarētājam vari sarūpēt kādu dāvaniņu ar latvisku simboliku.

Lūk, vēl viena īpaša ideja! Noskaidro interesantus faktus par savas dzīvesvietas tuvējo apkārtni. Tie var būt saistīti ar 18. novembri vai kādiem citiem vēsturiskiem notikumiem. Varbūt tuvējā apkārtnē ir kādas kultūrvēsturiski svarīgas ēkas? Sameklē, izpēti, dodies pastaigā ar ģimeni un dalies ar uzzināto! Nereti mēs tik maz zinām par to, kas atrodas vistuvāk. Maini to!

Šis neparastais svētku laiks ļauj visu ieraudzīt citādi. Cik latvietības mūsos atliek, ja izpaliek svētki ar vērienu? Nepazaudēsimies rūpēs un atvērsim savas sirdis Latvijai. Lolosim savus senčus vēsturi, tradīcijas. Dzīsim arvien dziļāk savas patriotisma saknes un palīdzēsim sakņoties arī mūsu bērniem!

 

Moneza novēl skaistus un īpašus svētkus! Lai Latvija mums vienmēr sirdī!

Citi raksti

Mazbudžeta remonts un labiekārtošana – kā neiztērēt pārāk daudz?

Šobrīd mēs ikdienu un brīvdienas pārsvarā pavadām mājās. Līdz ar to ir tikai loģiski, ka rodas vēlme un vajadzība uzlabot vidi un telpas, kurās tik daudz atrodamies. Viesistabā vajag ierīkot darba zonu? Tavs pusaudzis vairs nav priecīgs par lācīšu tapetēm guļamistabā? Virtuves griesti raud no pelēcības?

Ja rocība nav pārāk liela, reizēm mēs remontam atmetam ar roku un samierināmies. Uzzini, kā ar maziem finanšu līdzekļiem uzlabot un atsvaidzināt savu mājokli!

23/02/2021

Brīdinājums par krāpniecisku mājas lapu!

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) brīdina par piedāvātajiem pakalpojumiem tīmekļvietnē https://www.moneza-bk.net/. FKTK norāda, ka “moneza-bk” nav tiesību nodarboties ar licencētu finanšu pakalpojumu, tajā skaitā maksājumu pakalpojumu (kontu atvēršana, maksājumu veikšanu u.c.), sniegšanu Latvijā.

Ar brīdinājuma tekstu iespējams iepazīties šeit: https://www.fktk.lv/klientu-aizsardziba/fktk-bridina-par-moneza-bkpiedavatajiem-pakalpojumiem/

18/02/2021

Moneza aizdevumu veidi

Reizēm pietrūkst. Pietrūkst līdz algai, pietrūkst “astītes” līdz sava sapņu auto iegādei, pietrūkst bērna kombinezonam un dzīvesbiedra lielajam pārsteigumam. Naudas trūkums reizēm sabojā svarīgas ieceres. Mēs esam pārliecināti, ka atbalstu pelnījuši gan lieli, gan mazāki mērķi.

Šajā rakstā uzzini par Moneza plašo piedāvājumu kreditēšanā! Moneza ik dienu cilvēkiem palīdz īstenot viņu mērķus. Ieskaties!

 

16/02/2021