#PaliecMājās un esi atbildīgs

Sveiciens šajā neparastajā rudenī! No 9. novembra valstī jau otro reizi sākās ārkārtējā situācija. Esi atbildīgs – maini ikdienas paradumus, ievēro valstī noteikto kārtību un baudi rudeni! Lūk, daži Moneza ieteikumi gaišākām dienām!

10/11/2020

 

Maska, rokas, divi metri

Šī trīsvienība nu jau ir kļuvusi par visas pasaules moto. Un to noteikti vajag ievērot jebkurā situācijā. Liekam sejas aizsargmasku, regulāri mazgājam vai dezinficējam rokas un ieturam divu metru distanci no apkārtējiem. Uztver sejas masku nevis kā apgrūtinājumu, bet gan kā jaunāko veidu, kā paust savu personību! Interneta veikali ir pilni ar dažāda stila un veida sejas aizsargmaskām. Vēl labāk, ja ar savu izvēli atbalstīsi vietējos uzņēmumus! Ieskaties:

 

Izglītojies attālināti

Šis ir laiks, kad vairs nevar aizbildināties ar laika trūkumu. Izmanto šo ārkārtējās situācijas mēnesi lietderīgi – apgūsti jaunus hobijus vai prasmes, cel savu profesionālo kompetenci. Kā? Ar dažādiem kursiem tiešsaistē!

Šādas iespējas piedāvā gan latvieši, gan citu zemju pārstāvji. Šobrīd teju visu var darīt attālināti: piedalīties ēst gatavošanas meistarklasēs, vingrot, piedalīties vispasaules konferencēs utt. Šķiet, ka iespējām nav robežu. Saproti, kā vēlies sevi attīstīt, un sameklē nebeidzamas iespējas internetā.

 

Esi pie dabas!

Daba šogad mūs īpaši iepriecina ar laikapstākļiem. Tā ir gluži kā kompensācija par visiem pasākumiem, kas Covid-19 dēļ ir liegti. Izmanto šo iespēju un baudi dabu kā nekad! Tev pietrūkst kafejnīcu? Sarīko pikniku mežā! Ej uz pilnu banku un parūpējies ne tikai par pledu un ēdienu, bet arī par dekorācijām. Uzbur savu pasaku mežā! Atklāj jaunas dabas pērles, lasi rudens lapas, elpo dzestru gaisu pie ezeriem, brien cauri brikšņiem un savas rūpes atstāj augstu koku galotnēs.

 

Ballītes tiešsaistē

Tev pietrūkst draugu? Sarīkojiet grupas video zvanu Zoom vai WhatsApp. Vienojies ar pārējiem ģimenes locekļiem, ka noteiktu laiku Tevi neviens netraucēs. Nu, gluži tā, it kā Tu būtu devies uz bāru! Aizver durvis aiz sevis, atstāj sadzīvi otrpus un velti laiku saviem tuvākajiem draugiem. Kas zina? Varbūt bez blakus trokšņiem sarunas būs vēl īstākas nekā līdz šim.

 

Pārvarēsim šo mēnesi vienatnē, veltīsim laiku sev un rūpēsimies par līdzcilvēkiem, palikdami mājās!

Moneza novēl būt pacietīgiem, veseliem un atbildīgiem!