Moneza aizdevumu veidi

Reizēm pietrūkst. Pietrūkst līdz algai, pietrūkst “astītes” līdz sava sapņu auto iegādei, pietrūkst bērna kombinezonam un dzīvesbiedra lielajam pārsteigumam. Naudas trūkums reizēm sabojā svarīgas ieceres. Mēs esam pārliecināti, ka atbalstu pelnījuši gan lieli, gan mazāki mērķi.

Šajā rakstā uzzini par Moneza plašo piedāvājumu kreditēšanā! Moneza ik dienu cilvēkiem palīdz īstenot viņu mērķus. Ieskaties!

 

16/02/2021

Īstermiņa aizdevums līdz 1950 EUR

Īstermiņa aizdevums ir viens no aizdevuma veidiem mazākām summām uz īsāku termiņu. Īstermiņa aizdevumu parasti izvēlas, kad ir steidzami, neparedzēti tēriņi, kurus nav iespējams atlikt.

Pie Moneza Tu vari pieteikties īstermiņa aizdevumam no 200 EUR līdz 1950 EUR ar atmaksas periodu no 3 līdz 36 mēnešiem. Tu pats varēsi izvēlēties savu ikmēneša maksājumu, un Moneza sagatavos īpaši Tev personalizētu aizdevuma atmaksas grafiku.

Piemērs. Ja pēc ārsta vai zobārsta apmeklējuma Tu secini, ka pietrūkst naudas steidzamai zobu labošanai vai nepieciešamai operācijai, neatliec šādus veselībai svarīgus tēriņus! Vērsies pie Moneza un internetā noformē pieteikumu īstermiņa aizdevumam mazāk nekā 15 minūtēs!

Vairāk informācijas par Moneza īstermiņa aizdevumu meklē šeit.

Patēriņa kredīts līdz 5000 EUR

Patēriņa kredīts ir viens no aizdevuma veidiem, kas ļauj finansēt pirkumus, lai uzlabotu savas dzīves kvalitāti. Klasiski to izmanto mājokļa labiekārtošanai, izglītībai, sadzīves tehnikas un citu nepieciešamu preču iegādei.

Moneza piedāvā patēriņa kredītu no 200 EUR līdz 5000 EUR ar atmaksas periodu no 3 mēnešiem līdz 5 gadiem. Par pieteikumu netiek ieturēta komisijas maksa.

Piemērs. Ja Tava automašīna savu ir nokalpojusi un Tu esi jaunas meklējumos, neļauj, lai finanšu iespējas Tevi ierobežo. Patēriņa kredīts auto iegādei ir ļoti populārs un izdevīgs risinājums. Moneza mājas lapā norādi vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu, aizpildi pieteikumu un saņem atbildi dažu minūšu laikā.

Vairāk informācijas par Moneza patēriņa kredītu meklē šeit.

Kredītu apvienošana līdz 6000 EUR

Kredītu apvienošana ir pakalpojums, kas ļauj vairākus un nelielus aizdevumus, piemēram, patēriņa un ātros kredītus, apvienot vienā, tādējādi pagarinot kredīta atmaksas termiņu un ievērojami atvieglojot kredīta atmaksu kopumā.

Moneza piedāvā kredītu apvienošanu no 500 EUR līdz 6000 EUR ar atmaksas periodu no 6 mēnešiem līdz 5 gadiem. Un labākais ir tas, ka Tu vari apvienot neierobežotu kredītu skaitu!

Piemērs. Ja Tev ir paņemti vairāki kredīti dažādos uzņēmumos, ļoti iespējams, finansiāli izdevīgāk ir tos apvienot vienā kredīta maksājumā. Apvienojot kredītu, Tu iegūsi labākus atmaksas nosacījumus un zemāku procentu likmi. Tavas kredītsaistības kļūs pārskatāmākas, vieglāk kontrolējamas, un Tu uzlabosi savu kredītvēsturi, sakārtojot savas saistības.

Vairāk informācijas par Moneza piedāvāto kredītu apvienošanu meklē šeit.

 

Moneza ir Tavs drošais plecs brīžos, kad Tavi mērķi ir lielāki par Tavām iespējām. Negaidi labāku dzīvi, sarūpē to sev tūliņ! Distances kredīts internetā pie uzticama aizdevēja ir drošs kredīta veids. Nav svarīgi uz cik lielu mērķi Tu ej, svarīgākais ir – kā mēs varam Tev palīdzēt?

Bet atceries – aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt!

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px