Moneza Kredītlīnija

Moneza piedāvā jaunumu kreditēšanā – kredītlīniju. Laiks to iepazīt tuvāk! Šajā rakstā lasi par to, kas ir kredītlīnija, kādas ir galvenās priekšrocības, izmantojot kredītlīniju, un uzzini, kā to pavisam vienkārši saņemt pie Moneza!

13/04/2021

Kas ir kredītlīnija?

Kredītlīnija ir elastīgs aizdevums, kas nosaka, ka savu izvēlēto kredītlīnijas limitu vari izmantot pēc vajadzības un maksāt procentus tikai par faktiski izmantoto aizdevumu. Vienkārši runājot, kredītlīnija līdzinās kredītkartei – Tev ir pieejams noteikts naudas summas limits, un Tu no tā vari tērēt tik, cik vajadzīgs. Galvenā atšķirība – Tev nebūs nepieciešama taustāma plastikāta karte un papildu izmaksas par tās lietošanu. Vajadzīgā summa tiks pārskaitīta uz Tavu esošo bankas kontu.

Kredītlīnija ir ērts un izdevīgs risinājums, ja neplānotu apstākļu dēļ reizēm mēdz gadīties tā, ka pietrūkst finansiālo līdzekļu kādu vajadzību realizēšanai. Kredītlīniju var uztvert kā drošības spilvenu, kas vienmēr ir pa rokai.

Svarīgākais, kas Tev jāzina par Moneza kredītlīniju

  • Kredītlīnijas ērtais aizdevums ir pieejams no 200 EUR līdz pat 2000 EUR. Turklāt aizdevuma izsniegšanas maksa un naudas izņemšanas izmaksas ir 0 EUR!
  • Pirmreizēji noteiktais minimālais maksājums ir vienāds ar 4% no izsniegtās pamatsummas un sastāv no aprēķināto lietošanas procentu summas un pamatsummas daļas.
  • Maksimālais kredītlīnijas aizdevuma atmaksas termiņš ir līdz pat 24 mēnešiem.
  • Minimālais ikmēneša maksājums tiek aprēķināts brīdī, kad tiek veikta naudas izmaksa uz Tavu kontu. Minimālais maksājums jāveic reizi mēnesī pēc rēķina saņemšanas.
  • Minimālā ikmēneša maksājuma apjoms sastāv no aizdevuma lietošanas procentiem un neatmaksātās pamatsummas daļas.

Galvenie ieguvumi, izmantojot kredītlīniju

  • Piesakoties kredītlīnijai pie Moneza, 15 minūšu laikā savā kontā vari saņemt līdz pat 2000 EUR bez komisijas maksas!
  • Moneza kredītlīnija Tevi neierobežos! Neraizējies, ja saskrien pārāk daudz neatliekamu tēriņu. Tev vienmēr būs iespēja aizņemties papildus pieejamā kredītlimita ietvaros.
  • Tev nevajadzēs pārmaksāt! Izvēlies, cik no sava kredītlīnijas limita vēlies tērēt, un maksā procentus tikai par reāli iztērēto naudas summu.
  • Kredītlīniju vari atmaksāt pēc saviem ieskatiem un iespējām. Veic minimālo maksājumu katru mēnesi, iemaksā lielāku summu, vadoties pēc savām finansiālajām iespējām, vai atmaksā visu aizdevuma summu pirms noteiktā laika.

Kā pieteikties kredītlīnijai pie Moneza?

Pieteikties kredītlīnijai pie Moneza ir ļoti ērti. Apmeklē Moneza mājas lapu, izvēlies kredītlīniju kā savu aizdevuma veidu un piesakies vēlamajai kredītlīnijas aizdevuma summai. Ja Tavs pieteikums kredītlīnijai ir apstiprināts, izvēlies summu tūlītējai pārskaitīšanai, un tā tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu 15 minūšu laikā!

 

Moneza neko nesarežģī un ar saviem pārdomātajiem piedāvājumiem atvieglos Tavu ikdienu! Apskati visus Moneza piedāvājumus, izvēlies sev atbilstošāko un zini, ka Moneza Tevi atbalstīs bez slēptiem nosacījumiem un liekas birokrātijas. Moneza Tev novēl daudz veiksmīgu un skaistu dienu!

Ar ko atšķiras kredītlīnija no patēriņa kredīta?

Sveiciens pavasarī! Pavasarim piestāv saulainas un jaunas ziņas. Moneza grib iepriecināt savus esošos un topošos klientus ar jaunu piedāvājumu – kredītlīniju. Šajā rakstā uzzini, kas ir kredītlīnija, ar ko tā atšķiras no patēriņa kredīta un kādos gadījumos izdevīgāk ir izvēlēties kredītlīniju.

18/03/2021

Mazbudžeta remonts un labiekārtošana – kā neiztērēt pārāk daudz?

Šobrīd mēs ikdienu un brīvdienas pārsvarā pavadām mājās. Līdz ar to ir tikai loģiski, ka rodas vēlme un vajadzība uzlabot vidi un telpas, kurās tik daudz atrodamies. Viesistabā vajag ierīkot darba zonu? Tavs pusaudzis vairs nav priecīgs par lācīšu tapetēm guļamistabā? Virtuves griesti raud no pelēcības?

Ja rocība nav pārāk liela, reizēm mēs remontam atmetam ar roku un samierināmies. Uzzini, kā ar maziem finanšu līdzekļiem uzlabot un atsvaidzināt savu mājokli!

23/02/2021

Brīdinājums par krāpniecisku mājas lapu!

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) brīdina par piedāvātajiem pakalpojumiem tīmekļvietnē https://www.moneza-bk.net/. FKTK norāda, ka “moneza-bk” nav tiesību nodarboties ar licencētu finanšu pakalpojumu, tajā skaitā maksājumu pakalpojumu (kontu atvēršana, maksājumu veikšanu u.c.), sniegšanu Latvijā.

Ar brīdinājuma tekstu iespējams iepazīties šeit: https://www.fktk.lv/klientu-aizsardziba/fktk-bridina-par-moneza-bkpiedavatajiem-pakalpojumiem/

18/02/2021
check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px