Idejas kāzu dāvanām

Mūsu dzīvi caurvij daudzi brīnišķīgi notikumi – ierašanās pasaulē, pirmais vārds, pirmā skolas diena, vidusskolas izlaidums un attiecības, kas vainagojas ar kāzām. Statistika liecina, ka visvairāk laulību tiek noslēgts tieši vasaras mēnešos, jo sevišķi augustā.

Ik gadu gredzenus mij aptuveni 13 tūkstoši pāru, un laulību skaits Latvijā turpina pieaugt. Tas tikai nozīmē, ka iespēja savā pastkastītē saņemt ielūgumu uz kāzām kļūst aizvien lielāka.

Šī burvīgā ziņa gan arī rosina pārdomas, kā apsveikt jauno pāri, un nereti atrast īsto dāvanu nemaz nav tik vienkārši. Reizēm vēlmes jau ir norādītas ielūgumā, taču kā rīkoties, ja topošais vīrs un sieva klusē? Mieru, tikai mieru! Lūk, mūsu piedāvātās idejas kāzu dāvanām, lai jaunā pāra acīs vīdētu mirdzums, ieraugot viņiem sarūpētās veltes.

Atbalsts sapņa piepildījumam

Nav noslēpums, ka kāzu rīkošana spēj iecirst pamatīgu robu pāra budžetā, kā rezultātā citu mērķu sasniegšana uz laiku jāatliek.

Ja zināt, ka abi mīlnieki jau sen kāro piepildīt kādu savu sapni – vai tā būtu mājokļa iekārtošana, vai ceļojums, vai vēl kas cits –, kāzu dāvanā droši varat pasniegt naudu. Tas nebūs bezgaumīgi un neoriģināli, gluži otrādi, jaunlaulātie to noteikti novērtēs!

Vacation

Protams, jāatceras parūpēties par elegantu un interesantu noformējumu, kas liecinās, ka dāvinājums nāk no sirds un norādīs uz mērķi, kam nauda ir paredzēta.

Mazais medusmēnesis

Pēc intensīvā pirmskāzu perioda laulātie noteikti vēlēsies pavadīt laiku divatā un izbaudīt viens otra klātbūtni. Un jūs varat sagādāt viņiem šādu iespēju! Jo sevišķi tad, ja pēckāzu ceļojums nav ieplānots itin drīz pēc lielā notikuma, mazliet romantikas būs pašā laikā.

Sagādājiet vīram un sievai iespēju izbaudīt:

  • masāžu;
  • SPA procedūras;
  • pirts rituālu;
  • izsmalcinātas vakariņas kādā omulīgā restorānā.

Šāda kāzu dāvana atklās jūsu rūpes par kāzu „vaininieku” labsajūtu un tuvības vairošanu.

Saimniecībā noderīgas lietas

Lai gan kāzas ir romantisks un gaisīgs pasākums, tas nenozīmē, ka dāvanas nedrīkst būt praktiskas. It īpaši tad, kad laulājas jauni cilvēki, kas ne tik sen pametuši ģimenes ligzdiņu, dāvājot saimniecībā noderīgas lietas, trāpīsiet mērķī:

  • jaudīgs blenderis veselīgiem smūtijiem,
  • tosteris svētdienas brokastu maizītēm,
  • ledus pagatavošanas mašīna spirdzinošiem kokteiļiem.

SaimniecibaNoderigasLietas

Ja esat tuvās attiecībās ar nākamo vīru un sievu, noteikti zināsiet, kā viņiem visvairāk trūkst.

Gaidāmajam ģimenes pieaugumam

Ja zināt, ka jaunajā ģimenē drīz gaidāms pieaugums, varat palīdzēt ar krājumu sagādāšanu nākamajam lielajam notikumam pēc kāzām.

Šajā gadījumā gan ir vērts pakonsultēties ar topošo māmiņu un tēti, lai noskaidrotu, kas tieši ir nepieciešams, nevis „šaut uz dullo” ar cerību, ka kāzu dāvana izrādīsies noderīga.

Trīs gultasveļas komplektus izmantot pamīšus nav nekāda problēma, taču ko jaunie vecāki iesāks ar trim līdzīgiem barošanas krēsliņiem?

Interjera priekšmeti

Kad šķiet, ka pārim visa kā ir gana un nav nepieciešams nekas, ir vērts ieskatīties interjera priekšmetu piedāvājumā.

Daudzu mājokļu sekcijās manāmi kristāla vāžu krājumi, kas bija tipiska kāzu dāvana padomju laikos, taču izvēle nu ir tik plaša, ka starp oglēm itin viegli atradīsiet kādu dimantu.

Interior

Latviešu mākslinieki veido gan fantastiskus traukus, gan elegantus svečturus, tāpat arī lieliskas gleznas un, jā, arī izcilas vāzes.

Un kāds gan jums pašiem būs prieks, ieraugot savu dāvanu goda vietā, kad ciemosieties pie jaunās ģimenes!

Tekstilizstrādājumi

Par tekstilizstrādājumu dāvināšanu kāzās domas dalās, taču arī šeit galvenā nozīme ir pareizajai izvēlei.

Balta kokvilnas gultasveļa diez vai iejūsminās jaunlaulātos, taču iespēja ieslīdēt zīdainos palagos pēc garas dienas gan šķitīs visnotaļ kārdinoša.

Tikpat pārdomāta kāzu dāvana var būt mīkstu peldmēteļu komplekts, kuros ietīties pēc karstas vannas. Varat pat uz tiem izšūt abu laulāto iniciāļus!

Ekstrēms piedzīvojums

Piedzīvojumi, kas mudina cilvēkus izkāpt no savas komforta zonas, ir neaizmirstama pieredze, kas satuvina labāk par laisku atpūtu.

Kazu_davana

Ja zināt, ka līgavainis un līgava ir gatavi pārliecināties, ka spējīgi viens uz otru paļauties un atbalstīt brīžos, kad sirds trīs bailēs un kājas ļimst, uzdāviniet viņiem šādu iespēju:

  • lēciens ar gumiju tandēmā,
  • brauciens ar ūdensmotociklu,
  • lidojums ar deltaplānu, u.c.

Ir neskaitāmi daudz veidu, kā gūt adrenalīnu un izbaudīt sajūsmas kliedzienus!

 

Vislabākās kāzu dāvanas, protams, ir tās, kas tiek dāvātas no sirds, nevis tās, kuras var lepoties ar augstāko cenu. Lai dāvātu prieku, nav nepieciešami miljoni, bet gan izdoma, gādība un vēlme sarūpēt neviltotu pārsteigumu. Ja tas būs, nav šaubu, ka jaunlaulātie būs sajūsmā par jūsu sagādāto sveicienu viņu lielajā dienā.

Citi raksti

Meklē idejas, kā sagaidīt un pavadīt Ziemassvētkus?

Esam sagaidījuši pirmo sniegu, Latvijas pilsētas vakaros spīd arvien spožāk un ik dienu roka stiepjas pēc kāda mandarīna, piparkūkas vai siltas tējas krūzes. Un tas nozīmē vienu – tūliņ, tūliņ klāt būs Ziemassvētki!

Ziemassvētki nereti var radīt lieku stresu. Šķiet, uz katra stūra uzglūn kāda Ziemassvētku akcija. Un mums pašiem prātā snauž vainas apziņa par nepagūto un neizdarīto. Mēs nolēmām, ka uztraukumam ir jāpazūd tikpat ātri, cik uzsnigušajam sniegam.

Tāpēc šeit vari meklēt idejas mierīgai un ģimeniskai Ziemassvētku sagaidīšanai!

12/12/2019

Kā sagatavoties bērna pirmajai skolas dienai

Pirmais septembris ir īpaša diena it visiem. Tie, kas mācās, aptver, ka līdz nākamajam vasaras brīvlaikam atkal jāgaida deviņi mēneši. Tie, kas māca, gatavojas stāties klases priekšā un nodot savas zināšanas jaunajai paaudzei. Tie, kas skolu jau beiguši, ar nostalģiju atceras rudens ziedu pušķus un skolas himnas dziedāšanu, mācību gadu uzsākot. Bet tie, kas vēl nav mācījušies, ar satraukumu gaida jaunu, aizraujošu dzīves posmu. Grūti gan spriest, kurš satraucas vairāk, – pirmklasnieks vai viņa vecāki.

16/08/2019

Uzzini vairāk, kas ir patēriņa kredīts

Simtiem reižu ir dzirdēts slavenais teiciens „labs nāk ar gaidīšanu”, tomēr nebūtu prātīgi to attiecināt uz jebkuru dzīves situāciju. Lielisks piemērs ir naudas lietas. Jā, ikviena finanšu veselība tikai iegūtu, ja izdotos izvarīties no pakļaušanās mirkļa iegribām, kas iecērt milzu robu ikmēneša budžetā. Šeit gaidīšanai ir īstā vieta.

Bet kā ir ar mājokļa remontu, mācībām, biznesa uzsākšanu, sapņu ceļojumu un citām vajadzībām, kas šķietami atrodas gaismas gada attālumā? Šādus mērķus piepildīt ir vērts, negaidot mūžīgi, un šajās situācijās patēriņa kredīts var būt nenovērtējams atbalsts. Kas ir patēriņa kredīts un kā uz to pretendēt, skaidrosim šajā rakstā.

08/08/2019