Idejas kāzu dāvanām

Mūsu dzīvi caurvij daudzi brīnišķīgi notikumi – ierašanās pasaulē, pirmais vārds, pirmā skolas diena, vidusskolas izlaidums un attiecības, kas vainagojas ar kāzām. Statistika liecina, ka visvairāk laulību tiek noslēgts tieši vasaras mēnešos, jo sevišķi augustā.

Ik gadu gredzenus mij aptuveni 13 tūkstoši pāru, un laulību skaits Latvijā turpina pieaugt. Tas tikai nozīmē, ka iespēja savā pastkastītē saņemt ielūgumu uz kāzām kļūst aizvien lielāka.

Šī burvīgā ziņa gan arī rosina pārdomas, kā apsveikt jauno pāri, un nereti atrast īsto dāvanu nemaz nav tik vienkārši. Reizēm vēlmes jau ir norādītas ielūgumā, taču kā rīkoties, ja topošais vīrs un sieva klusē? Mieru, tikai mieru! Lūk, mūsu piedāvātās idejas kāzu dāvanām, lai jaunā pāra acīs vīdētu mirdzums, ieraugot viņiem sarūpētās veltes.

Atbalsts sapņa piepildījumam

Nav noslēpums, ka kāzu rīkošana spēj iecirst pamatīgu robu pāra budžetā, kā rezultātā citu mērķu sasniegšana uz laiku jāatliek.

Ja zināt, ka abi mīlnieki jau sen kāro piepildīt kādu savu sapni – vai tā būtu mājokļa iekārtošana, vai ceļojums, vai vēl kas cits –, kāzu dāvanā droši varat pasniegt naudu. Tas nebūs bezgaumīgi un neoriģināli, gluži otrādi, jaunlaulātie to noteikti novērtēs!

Vacation

Protams, jāatceras parūpēties par elegantu un interesantu noformējumu, kas liecinās, ka dāvinājums nāk no sirds un norādīs uz mērķi, kam nauda ir paredzēta.

Mazais medusmēnesis

Pēc intensīvā pirmskāzu perioda laulātie noteikti vēlēsies pavadīt laiku divatā un izbaudīt viens otra klātbūtni. Un jūs varat sagādāt viņiem šādu iespēju! Jo sevišķi tad, ja pēckāzu ceļojums nav ieplānots itin drīz pēc lielā notikuma, mazliet romantikas būs pašā laikā.

Sagādājiet vīram un sievai iespēju izbaudīt:

  • masāžu;
  • SPA procedūras;
  • pirts rituālu;
  • izsmalcinātas vakariņas kādā omulīgā restorānā.

Šāda kāzu dāvana atklās jūsu rūpes par kāzu „vaininieku” labsajūtu un tuvības vairošanu.

Saimniecībā noderīgas lietas

Lai gan kāzas ir romantisks un gaisīgs pasākums, tas nenozīmē, ka dāvanas nedrīkst būt praktiskas. It īpaši tad, kad laulājas jauni cilvēki, kas ne tik sen pametuši ģimenes ligzdiņu, dāvājot saimniecībā noderīgas lietas, trāpīsiet mērķī:

  • jaudīgs blenderis veselīgiem smūtijiem,
  • tosteris svētdienas brokastu maizītēm,
  • ledus pagatavošanas mašīna spirdzinošiem kokteiļiem.

SaimniecibaNoderigasLietas

Ja esat tuvās attiecībās ar nākamo vīru un sievu, noteikti zināsiet, kā viņiem visvairāk trūkst.

Gaidāmajam ģimenes pieaugumam

Ja zināt, ka jaunajā ģimenē drīz gaidāms pieaugums, varat palīdzēt ar krājumu sagādāšanu nākamajam lielajam notikumam pēc kāzām.

Šajā gadījumā gan ir vērts pakonsultēties ar topošo māmiņu un tēti, lai noskaidrotu, kas tieši ir nepieciešams, nevis „šaut uz dullo” ar cerību, ka kāzu dāvana izrādīsies noderīga.

Trīs gultasveļas komplektus izmantot pamīšus nav nekāda problēma, taču ko jaunie vecāki iesāks ar trim līdzīgiem barošanas krēsliņiem?

Interjera priekšmeti

Kad šķiet, ka pārim visa kā ir gana un nav nepieciešams nekas, ir vērts ieskatīties interjera priekšmetu piedāvājumā.

Daudzu mājokļu sekcijās manāmi kristāla vāžu krājumi, kas bija tipiska kāzu dāvana padomju laikos, taču izvēle nu ir tik plaša, ka starp oglēm itin viegli atradīsiet kādu dimantu.

Interior

Latviešu mākslinieki veido gan fantastiskus traukus, gan elegantus svečturus, tāpat arī lieliskas gleznas un, jā, arī izcilas vāzes.

Un kāds gan jums pašiem būs prieks, ieraugot savu dāvanu goda vietā, kad ciemosieties pie jaunās ģimenes!

Tekstilizstrādājumi

Par tekstilizstrādājumu dāvināšanu kāzās domas dalās, taču arī šeit galvenā nozīme ir pareizajai izvēlei.

Balta kokvilnas gultasveļa diez vai iejūsminās jaunlaulātos, taču iespēja ieslīdēt zīdainos palagos pēc garas dienas gan šķitīs visnotaļ kārdinoša.

Tikpat pārdomāta kāzu dāvana var būt mīkstu peldmēteļu komplekts, kuros ietīties pēc karstas vannas. Varat pat uz tiem izšūt abu laulāto iniciāļus!

Ekstrēms piedzīvojums

Piedzīvojumi, kas mudina cilvēkus izkāpt no savas komforta zonas, ir neaizmirstama pieredze, kas satuvina labāk par laisku atpūtu.

Kazu_davana

Ja zināt, ka līgavainis un līgava ir gatavi pārliecināties, ka spējīgi viens uz otru paļauties un atbalstīt brīžos, kad sirds trīs bailēs un kājas ļimst, uzdāviniet viņiem šādu iespēju:

  • lēciens ar gumiju tandēmā,
  • brauciens ar ūdensmotociklu,
  • lidojums ar deltaplānu, u.c.

Ir neskaitāmi daudz veidu, kā gūt adrenalīnu un izbaudīt sajūsmas kliedzienus!

 

Vislabākās kāzu dāvanas, protams, ir tās, kas tiek dāvātas no sirds, nevis tās, kuras var lepoties ar augstāko cenu. Lai dāvātu prieku, nav nepieciešami miljoni, bet gan izdoma, gādība un vēlme sarūpēt neviltotu pārsteigumu. Ja tas būs, nav šaubu, ka jaunlaulātie būs sajūsmā par jūsu sagādāto sveicienu viņu lielajā dienā.

Citi raksti

#DarbsNoMājām: noderīgi ieteikumi

Biroju darbiniekiem vārdu salikums “darbs no mājām” nereti šķiet kā medusmaize. Var ilgāk gulēt, nekur nav jābrauc, un esi pats sev noteicējs. Tomēr, ja darbam no mājām nebūsi atbilstoši sagatavojies, šī ekstra ātri vien var pārvērsties par ļaunāko murgu. Šajā rakstā stāstīsim par to, kā, strādājot no mājām, saglabāt efektivitāti, nepazaudēt veselo saprātu un nesabojāt attiecības ar mājiniekiem.

24/03/2020

#PALIECMĀJĀS! un pārskati savus ikdienas paradumus

Diemžēl līdz ar pirmo pavasara mēnesi Latviju un visu pasauli ir skāris nepatīkams pārsteigums – koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19. Valstis, tai skaitā Latvija, ievieš arvien plašākus drošības pasākumus, lai samazinātu Covid-19 izplatību.

Valdības pārstāvji cilvēkus aicina neuzturēties sabiedriskās vietās, lai pasargātu sevi un citus. Ja vēlamies pēc iespējas ātrāk atgriezties vecajās sliedēs, visi ieteikumi ir jāņem vērā.

Situācija var šķist nomācoša, bet nevajag ļauties panikai un nolemtībai. Pozitīvas ikdienas atslēga slēpjas spējā pielāgoties. Nenokar degunu un izlasi ieteikumus, kas palīdzēs atvieglot Tavu ikdienu Covid-19 radītajos apstākļos!

16/03/2020

Kādiem mērķiem izvēlēties patēriņa kredītu?

Īstermiņa aizdevums, hipotekārais kredīts, studiju kredīts, studējošā kredīts un citi – aizdevuma veidu ir diezgan daudz, un katrs no tiem ir radīts noteiktam mērķim. Ja dzīvē pienāk brīdis, kad bez ārēja finanšu spilventiņa neiztikt, ir labi zināt, kuru kredītu izvēlēties attiecīgajā situācijā. Daži aizdevuma veidi šķiet visnotaļ pašsaprotami, taču patēriņa kredīts mēdz izklausīties noslēpumains. Kam domāts patēriņa kredīts un kad izvēlēties ko citu, stāstīsim šajā rakstā.

27/02/2020