Ar ko atšķiras kredītlīnija no patēriņa kredīta?

Sveiciens pavasarī! Pavasarim piestāv saulainas un jaunas ziņas. Moneza grib iepriecināt savus esošos un topošos klientus ar jaunu piedāvājumu – kredītlīniju. Šajā rakstā uzzini, kas ir kredītlīnija, ar ko tā atšķiras no patēriņa kredīta un kādos gadījumos izdevīgāk ir izvēlēties kredītlīniju.

18/03/2021

Kas ir kredītlīnija?

Kredītlīnija ir elastīgs aizdevums, kas nosaka, ka savu izvēlēto kredītlīnijas limitu vari izmantot pēc vajadzības un maksāt procentus tikai par faktiski izmantoto aizdevumu. Vienkārši runājot, kredītlīnija līdzinās kredītkartei – Tev ir pieejams noteikts naudas summas limits, un Tu no tā vari tērēt tik, cik vajadzīgs. Galvenā atšķirība – Tev nebūs nepieciešama taustāma plastikāta karte un papildus izmaksas par tās lietošanu. Vajadzīgā summa tiks pārskaitīta uz Tavu esošo bankas kontu.

Kā kredītlīnija atšķiras no patēriņa kredīta?

Varētu šķist mulsinoši – Moneza taču jau piedāvā patēriņa kredītu! Kāpēc jāsarežģī izvēle, piedāvājot arī kredītlīniju? Moneza ir radījusi kredītlīniju savu klientu interesēs. Mūsu vajadzības konkrētajā dzīves situācijā var būt ļoti dažādas. Reizēm patēriņa kredīts nav izdevīgākais variants finansiālo jautājumu risināšanai. Tad talkā var nākt kredītlīnija!

 Uzzini, kādas ir galvenās atšķirības starp kredītlīniju un patēriņa kredītu!

Kredītlīnija

Patēriņa kredīts

 • Elastīgs aizdevums, kur procentus maksā tikai par reāli iztērēto naudu ar fiksētu procentu likmi. 
 • Aizņemies summu no 200 līdz 2 000 EUR ar atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem.
 • Pats izvēlies, kādu summu no piešķirtā kredītlīnijas limita konkrētajā mēnesī tērēsi.
 • Minimālais ikmēneša maksājums, kas sastāv no aizdevuma lietošanas procentiem un neatmaksātās pamatsummas daļas.
 • Kredītlīnija tiek izsniegta bez komisijas maksas un nauda Tavā kontā nonāk uzreiz pēc aizdevuma apstiprinājuma saņemšanas.
 • Aizdevums, kas piemērots neplānotiem tēriņiem, lai atvieglotu pēkšņas ikdienas rūpes.
 • Saņem naudu uzreiz kontā, bez jebkādām komisijām.
 • Aizdevuma veids, kas piedāvā aizņemties konkrētu naudas summu ar fiksētu procentu likmi.
 • Aizņemies summu no 200 līdz 5 000 EUR ar atmaksas termiņu no 3 mēnešiem līdz 5 gadiem.
 • Saņem nepieciešamo naudas summu vienā reizē
 • Fiksēta ikmēneša maksājuma summa, kurā iekļauti procenti par visu aizņemto naudas summu.
 • Patēriņa kredīts tiek izsniegts bez komisijas maksas un nauda Tavā kontā nonāk 5 darba dienu laikā, vai ar Express pārskaitījumu tajā pašā dienā
 • Aizdevums, kas piemērots plānotiem, konkrētiem pirkumiem vai pakalpojumiem
 • Saņem uzreiz (komisija) vai izvēlies gaidīt 5 darba dienas.

 

Kādos gadījumos labāk izvēlēties kredītlīniju?

Kredītlīnija ir ērts un izdevīgs risinājums, ja kādu neplānotu apstākļu dēļ reizēm mēdz gadīties tā, ka pietrūkst finansiālo līdzekļu kādu vajadzību realizēšanai. Kredītlīniju var uztvert kā drošības spilvenu, kas vienmēr ir pa rokai.

Izdevīgākais kredītlīnijas piedāvājumā ir tas, ka vari maksāt procentus tikai par to summu, ko konkrētajā mēnesī būsi reāli iztērējis. Ar kredītlīniju Tu neesi piesiets fiksētiem ikmēneša procenta maksājumiem, jo tie mainās līdz ar iztērēto summu.

Moneza ar prieku paver Tev plašākas izvēles iespējas finansiālo risinājumu pasaulē! Atrodi sev ērtāko un izdevīgāko aizdevumu un sazinies ar mums jebkurā laikā! Lai skaists pavasaris un mierīga sirds par savu finansiālo labklājību!

check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px