check-complete ic-delete ic-delete date ic-edit-48px ic-error ic-chevron-left-double ic-chevron-left moneza-logo-sme ic-chevron-right-double ic-chevron-right upload ic-visibility-48px ic-visibility-off-48px

6 padomi, kā izdevīgi un ērti iepirkties internetā

Iepirkšanās internetā šajā laikā joprojām ir ļoti aktuāla un vēlama. Moneza iesaka pēc iespējas vairāk pirkumu veikt internetā, tādējādi pasargājot gan sevi, gan apkārtējos. Tāpēc šajā rakstā dalāmies ar noderīgiem padomiem, kas palīdzēs izdevīgi, droši un ērti iepirkties internetā.

28/01/2021

Pārtikas iegāde internetā

Esošajos apstākļos iegādāties pārtiku internetā ir ne vien drošāk, bet arī daudz ērtāk. Virtuālo pirkuma grozu var piepildīt vismaz divas reizes ātrāk nekā veikalā uz vietas. Iepirkšanās internetā aiztaupa Tev rindas pie kasēm un patērēto laiku ceļā. Turklāt – klātienē veikalu šobrīd drīkst apmeklēt tikai viens mājsaimniecības loceklis, bet interneta pirkumā var iesaistīties visa ģimene. Katrs var izvēlēties sev vēlamos produktus!

Lūk, daži ieteikumi, kas atvieglos pārtikas iegādi internetā.

1. Plāno pirkumus laicīgi

Rēķinies ar to, ka interneta pirkuma nokomplektēšana un piegāde prasa laiku. Tāpēc galvenā atslēga veiksmīgai pārtikas iegādei internetā ir laicīga pirkumu plānošana. Saplāno savu ēdienkarti vairākas dienas uz priekšu un bez steigas un lieka stresa izvēlies sev ērtāko preces saņemšanas vai piegādes laiku.

2. Iepērcies reizi nedēļā

Ir pierādīts – jo retāka un  pārdomātāka iepirkšanās, jo lielāks naudas ietaupījums. Nopērc visu nepieciešamo nedēļai. Tādējādi Tu ietaupīsi naudu par degvielu, ja izvēlies produktus saņemt veikalā. Ja pārtiku pasūti ar piegādi uz mājām, ņem vērā – sasniedzot pietiekami lielu pirkuma summu, piegāde ir bez maksas. Tātad – jo apjomīgāks pirkums vienā reizē, jo lielāks ieguvējs Tu būsi!

3. Paplašini apvārsni – neiepērcies vienuviet

Skaidrs, ka ir preces, kuru kvalitāte, pircējaprāt, citviet ir labāka nekā lielajos pārtikas veikalos. Šobrīd pārtikas preču piedāvājums internetā ir ļoti plašs! Visi produkti nav jāpērk vienuviet. Ir atrodami mājražotāji, kas tirgo savu produkciju internetā un nodrošina piegādi visā Latvijā. Ir atrodami specializēti jūras velšu interneta veikali, garšvielu interneta veikali utt.

Lūk, neliels saraksts iedvesmai!

Citu nepieciešamo lietu iegāde internetā

Tā kā klātienē pieejamo preču klāsts šobrīd ir ļoti ierobežots, ir lietas, ko iespējams nopirkt tikai internetā. To skaitā ir inventārs ziemas aktivitātēm. Sinoptiķi sola, ka ziema vēl nav beigusies! Ja nepaguvi sagatavoties pirmajam aukstuma un sniega vilnim, steidz to darīt tagad. Šis ir īstais brīdis, jo pilnā sparā rit ziemas preču izpārdošana. Izmanto iespēju ietaupīt un nopērc kvalitatīvas ragavas, ziemas apģērbu, apavus un ekipējumu, kas kalpos vairākus gadus.

 

Lai iepirkšanās internetā būtu patīkama, ņem vērā Moneza padomus!

1. Izvēlies uzticamus tirgotājus

Covid-19 laikā interneta veikali ir saauguši kā sēnes pēc lietus. Mēs iesakām izvēlēties tikai zināmus tirgotājus, lai nesanāk “uzrauties” uz krāpniekiem. Viens drošs veids ir izvēlēties to veikalu oficiālos internetveikalus, kurus esi apmeklējis arī klātienē. Ja tirgotājs piedāvā preces tikai internetā, pārliecinies par internetveikala reputāciju, meklējot atsauksmes internetā.

2. Atrodi atlaides

Atlaides var palīdzēt ietaupīt gana daudz naudas. Vai nu ķer ciet sezonas un starpsezonu izpārdošanas piedāvājumus, vai velti mazliet laika atlaižu kodu atrašanai internetā. Tie bieži vien ir pieejami sociālajos tīklos, kur sadarbību rezultātā ar tiem dalās influenceri.

3. Izvērtē nepieciešamību pēc preces

Ja reiz kaut ko būsi nopircis, gatavojies reklāmām e-pastā ar aicinājumu pirkt vēl un vēl. Tirgotāji sūta īpašos piedāvājumus, atlaižu kuponus un visu ko citu šķietami kārdinošu. Bet, pirms ļauj acīm iemirdzēties par izdevīgu piedāvājumu, padomā, vai tik īsā laikā Tev tiešām kas nepieciešams no tā paša tirgotāja.

 

Iepērcies internetā droši, gudri un ar vēsu prātu! Moneza aicina – paliksim mājās, godprātīgi ievērosim valstī noteiktos ierobežojumus, lai pavisam drīz varētu klātienē gan iepirkties, gan izklaidēties!