Kāpēc izvēlēties Moneza Bizness aizdevumu?

Ātri un ērti aizdevumi uzņēmumiem, kas palīdzēs gan neparedzētos gadījumos, gan plānojot lielākus pirkumus un investējot uzņēmuma attīstībā.

Jebkuru banku klientiem

Saņem aizdevumu līdz pat 100 000 € bez nepieciešamības mainīt uzņēmuma pamatbanku.

Bez ķīlas

Nav nepieciešams nodrošinājums vai ķīla, tikai galvojums.

Fiksēta procentu likme

Fiksēta procentu likme visa aizdevuma līguma darbības laikā.

Jaunumi un aktualitātes

Visi jaunumi

Moneza Bizness uzņēmumiem piedāvās aizdevumus līdz pat 500 tūkstošiem eiro

Alternatīvo finanšu pakalpojumu sniedzējs Moneza (www.moneza.lv) spēris nākamo soli mazo un vidējo uzņēmumu kreditēšanā, sākot piedāvāt aizdevumus pret nekustamā īpašuma ķīlu līdz pat 500 tūkstošiem eiro.

Jau teju gadu ar zīmolu Moneza Bizness veiksmīgi darbojamies mazo un vidējo uzņēmumu kreditēšanas segmentā. Ikdienā, tiekoties ar uzņēmējiem, ļoti labi iezīmējas virzieni, kuros šobrīd pastāv lielākais pieejamo finanšu līdzekļu iztrūkums. Arī tirgus tendences liecina, ka banku sektors kļūst arvien konservatīvāks kreditēšanas ziņā, savukārt alternatīvo finanšu pakalpojumu sniedzēji šobrīd faktiski nepiedāvā iespēju kvalificēties aizdevumiem, kas pārsniedz 100 tūkstošus eiro. Tādēļ spērām nākamo stratēģisko soli, papildinot Moneza Bizness piedāvāto finanšu produktu klāstu un palielinot izsniedzamā aizdevuma maksimālo summu,” jaunā kreditēšanas produkta stratēģiju skaidro OC Finance, kam pieder zīmols Moneza, valdes priekšsēdētāja Sanita Zitmane.

Vēl vairāk

“Moneza” startē uzņēmumu kreditēšanas jomā

Latvijas uzņēmējdarbības attīstības un ilgtspējas veicināšanai alternatīvo finanšu pakalpojumu sniedzējs “Moneza” ir radījis jaunu pakalpojumu “Moneza Bizness”, kas piedāvās aizdevumus un rēķinu kreditēšanu uzņēmumiem, informēja SIA “OC Finance”, kam pieder zīmols “Moneza”, valdes locekle Sanita Zitmane.

“Moneza” Latvijā darbojas jau desmit gadus, līdz šim piedāvājot aizdevumus un kredītu apvienošanas pakalpojumus privātpersonām. Tagad sperts nākamais solis, paplašinot produktu portfeli.

Vēl vairāk

Ārējā finansējuma piesaiste uzņēmumam: kādos gadījumos to apsvērt

Ikvienam, kas apguvis ekonomikas pamatus, ir zināms, ka uzņēmējdarbības pirmais un galvenais mērķis ir peļņas gūšana, kam pakārtota pārējā stratēģija. Peļņa ir svarīgākais komercdarbības efektivitātes rādītājs. Ja uzņēmums nespēj būt rentabls, tā dzīvotspēja ilgtermiņā ir apdraudēta. Tomēr arī brīžos, kad uzņēmums darbojas veiksmīgi, uzņēmējs nedrīkst zaudēt modrību un apstāties pie sasniegtā.

Biznesa vidē stāvēšana uz vietas visdrīzāk nozīmē kritienu atpakaļ, līdz ar to nepārtaukti jāmeklē veidi, kā veicināt uzņēmuma izaugsmi. Bez finanšu līdzekļu ieguldījuma panākt kompānijas attīstību ir tikpat kā neiespējami, un peļņas novirzīšana tieši šīm vajadzībām ir normāla prakse.

Vēl vairāk